Request
GET Parameters
No GET parameters
POST Parameters
No POST parameters
Request Attributes
| Key | Value |
|---|---|
| _controller | "SEOBundle:Front:socialwallConfig" |
| _format | "html" |
| _locale | "fr" |
Cookies
No cookies
Request Headers
| Header | Value |
|---|---|
| accept | "text/html,application/xhtml+xml,application/xml;q=0.9,image/heif,image/avif,image/webp,image/apng,*/*;q=0.8,application/signed-exchange;v=b3;q=0.7" |
| accept-charset | "ISO-8859-1,utf-8;q=0.7,*;q=0.7" |
| accept-encoding | "gzip, deflate" |
| accept-language | "en-US,en;q=0.5" |
| forwarded | "for=47.128.112.126; proto=http; host=www.chasseurs74.fr" |
| host | "www.chasseurs74.fr" |
| remote-ip | "47.128.112.126" |
| upgrade-insecure-requests | "1" |
| user-agent | "Mozilla/5.0 (Linux; Android 5.0) AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko) Mobile Safari/537.36 (compatible; Bytespider; spider-feedback@bytedance.com)" |
| x-forwarded-for | "47.128.112.126, 47.128.112.126" |
| x-forwarded-port | "80" |
| x-forwarded-proto | "http" |
| x-iplb-unique-id | "2F80707E:E0AE_D5BA2110:0050_69CFBF14_1928A1:1E6109" |
| x-ovhrequest-id | "a9095b6d681b341168c2e0e2b8c513a0" |
| x-php-ob-level | 2 |
| x-predictor | "1" |
| x-remote-ip | "47.128.112.126" |
| x-remote-port | "57518" |
| x-remote-proto | "http" |
Request Content
Request content not available (it was retrieved as a resource).
Server Parameters
| Key | Value |
|---|---|
| APP_ENGINE | "phpcgi" |
| APP_ENGINE_VERSION | "7.2" |
| CFG_CLUSTER | "cluster105" |
| DOCUMENT_ROOT | "/home/chasseur/www/web" |
| ENVIRONMENT | "production" |
| GATEWAY_INTERFACE | "CGI/1.1" |
| GEOIP_AREA_CODE | "0" |
| GEOIP_COUNTRY_CODE | "US" |
| GEOIP_COUNTRY_NAME | "United States" |
| GEOIP_DMA_CODE | "0" |
| GEOIP_LATITUDE | "37.750999" |
| GEOIP_LONGITUDE | "-97.821999" |
| HOME | "/homez.343/chasseur" |
| HTTP_ACCEPT | "text/html,application/xhtml+xml,application/xml;q=0.9,image/heif,image/avif,image/webp,image/apng,*/*;q=0.8,application/signed-exchange;v=b3;q=0.7" |
| HTTP_ACCEPT_CHARSET | "ISO-8859-1,utf-8;q=0.7,*;q=0.7" |
| HTTP_ACCEPT_ENCODING | "gzip, deflate" |
| HTTP_ACCEPT_LANGUAGE | "en-US,en;q=0.5" |
| HTTP_FORWARDED | "for=47.128.112.126; proto=http; host=www.chasseurs74.fr" |
| HTTP_HOST | "www.chasseurs74.fr" |
| HTTP_REMOTE_IP | "47.128.112.126" |
| HTTP_UPGRADE_INSECURE_REQUESTS | "1" |
| HTTP_USER_AGENT | "Mozilla/5.0 (Linux; Android 5.0) AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko) Mobile Safari/537.36 (compatible; Bytespider; spider-feedback@bytedance.com)" |
| HTTP_X_FORWARDED_FOR | "47.128.112.126, 47.128.112.126" |
| HTTP_X_FORWARDED_PORT | "80" |
| HTTP_X_FORWARDED_PROTO | "http" |
| HTTP_X_IPLB_UNIQUE_ID | "2F80707E:E0AE_D5BA2110:0050_69CFBF14_1928A1:1E6109" |
| HTTP_X_OVHREQUEST_ID | "a9095b6d681b341168c2e0e2b8c513a0" |
| HTTP_X_PREDICTOR | "1" |
| HTTP_X_REMOTE_IP | "47.128.112.126" |
| HTTP_X_REMOTE_PORT | "57518" |
| HTTP_X_REMOTE_PROTO | "http" |
| PATH | "/usr/local/bin:/usr/bin:/bin" |
| PATH_INFO | "" |
| PATH_TRANSLATED | "redirect:/app.php/post/fete-du-mole" |
| PHP_SELF | "/actualite-locale/post/fete-du-mole" |
| PWD | "/homez.343/chasseur/www/web" |
| QUERY_STRING | "_path=_format%3Dhtml%26_locale%3Dfr%26_controller%3DSEOBundle%253AFront%253AsocialwallConfig" |
| REMOTE_ADDR | "127.0.0.1" |
| REMOTE_PORT | "45976" |
| REQUEST_METHOD | "GET" |
| REQUEST_TIME | 1775222548 |
| REQUEST_TIME_FLOAT | 1775222548.3888 |
| REQUEST_URI | "/app_dev.php/_fragment?_path=_format%3Dhtml%26_locale%3Dfr%26_controller%3DSEOBundle%253AFront%253AsocialwallConfig" |
| SCRIPT_FILENAME | "/home/chasseur/www/web/app_dev.php" |
| SCRIPT_NAME | "/app_dev.php" |
| SCRIPT_URI | "http://www.chasseurs74.fr/app_dev.php/actualite-locale/post/fete-du-mole" |
| SCRIPT_URL | "/app_dev.php/actualite-locale/post/fete-du-mole" |
| SERVER_ADDR | "10.105.40.4" |
| SERVER_ADMIN | "postmaster@www.chasseurs74.fr" |
| SERVER_NAME | "www.chasseurs74.fr" |
| SERVER_PORT | "80" |
| SERVER_PROTOCOL | "HTTP/1.1" |
| SERVER_SIGNATURE | "" |
| SERVER_SOFTWARE | "Apache" |
| UID | "chasseur" |
| UNIQUE_ID | "ac@-FLcyqVDkCsBWIKN1KQAABTk" |
| argc | 1 |
| argv | [
"app_dev.php"
] |
Response
Response Headers
| Header | Value |
|---|---|
| cache-control | "no-cache, private" |
| date | "Fri, 03 Apr 2026 13:22:29 GMT" |
| x-debug-token | "25a9c6" |
Session
Session Metadata
| Key | Value |
|---|---|
| Created | "Fri, 03 Apr 26 15:22:29 +0200" |
| Last used | "Fri, 03 Apr 26 15:22:29 +0200" |
| Lifetime | "0" |
Session Attributes
| Attribute | Value |
|---|---|
| _locale | "fr" |
| site | 1 |
Flashes
Flashes
No flash messages were created.
Parent Request
Return to parent request (token = 26e97d)
| Key | Value |
|---|---|
| _controller | "Felix\IndexBundle\Controller\IndexController::indexAction" |
| _firewall_context | "security.firewall.map.context.default" |
| _forward_controller | [
FrontController {#1690
#container: appDevDebugProjectContainer {#464 …12}
}
"viewAction"
] |
| _forward_token | "15498f" |
| _route | "felix_index_index_index" |
| _route_params | [ "pageCode" => "actualite-locale" "code" => "fete-du-mole" ] |
| code | "fete-du-mole" |
| pageCode | "actualite-locale" |