Request
GET Parameters
No GET parameters
POST Parameters
No POST parameters
Request Attributes
| Key | Value |
|---|---|
| _controller | "SEOBundle:Front:socialwallConfig" |
| _format | "html" |
| _locale | "fr" |
Cookies
No cookies
Request Headers
| Header | Value |
|---|---|
| accept | "*/*" |
| accept-charset | "ISO-8859-1,utf-8;q=0.7,*;q=0.7" |
| accept-encoding | "gzip, deflate, br" |
| accept-language | "en-us,en;q=0.5" |
| forwarded | "for=52.167.144.198; proto=http; host=www.chasseurs74.fr" |
| from | "bingbot(at)microsoft.com" |
| host | "www.chasseurs74.fr" |
| remote-ip | "52.167.144.198" |
| user-agent | "Mozilla/5.0 AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko; compatible; bingbot/2.0; +http://www.bing.com/bingbot.htm) Chrome/116.0.1938.76 Safari/537.36" |
| x-forwarded-for | "52.167.144.198, 52.167.144.198" |
| x-forwarded-port | "80" |
| x-forwarded-proto | "http" |
| x-iplb-unique-id | "34A790C6:5370_D5BA2110:0050_69CFD5C9_370182:29CD3D" |
| x-ovhrequest-id | "8d7711788b86b68d6ea56d4122fa23c6" |
| x-php-ob-level | 2 |
| x-predictor | "1" |
| x-remote-ip | "52.167.144.198" |
| x-remote-port | "21360" |
| x-remote-proto | "http" |
Request Content
Request content not available (it was retrieved as a resource).
Server Parameters
| Key | Value |
|---|---|
| APP_ENGINE | "phpcgi" |
| APP_ENGINE_VERSION | "7.2" |
| CFG_CLUSTER | "cluster105" |
| DOCUMENT_ROOT | "/home/chasseur/www/web" |
| ENVIRONMENT | "production" |
| GATEWAY_INTERFACE | "CGI/1.1" |
| GEOIP_AREA_CODE | "434" |
| GEOIP_CITY | "Boydton" |
| GEOIP_COUNTRY_CODE | "US" |
| GEOIP_COUNTRY_NAME | "United States" |
| GEOIP_DMA_CODE | "560" |
| GEOIP_LATITUDE | "36.653400" |
| GEOIP_LONGITUDE | "-78.375000" |
| GEOIP_REGION | "VA" |
| HOME | "/homez.343/chasseur" |
| HTTP_ACCEPT | "*/*" |
| HTTP_ACCEPT_CHARSET | "ISO-8859-1,utf-8;q=0.7,*;q=0.7" |
| HTTP_ACCEPT_ENCODING | "gzip, deflate, br" |
| HTTP_ACCEPT_LANGUAGE | "en-us,en;q=0.5" |
| HTTP_FORWARDED | "for=52.167.144.198; proto=http; host=www.chasseurs74.fr" |
| HTTP_FROM | "bingbot(at)microsoft.com" |
| HTTP_HOST | "www.chasseurs74.fr" |
| HTTP_REMOTE_IP | "52.167.144.198" |
| HTTP_USER_AGENT | "Mozilla/5.0 AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko; compatible; bingbot/2.0; +http://www.bing.com/bingbot.htm) Chrome/116.0.1938.76 Safari/537.36" |
| HTTP_X_FORWARDED_FOR | "52.167.144.198, 52.167.144.198" |
| HTTP_X_FORWARDED_PORT | "80" |
| HTTP_X_FORWARDED_PROTO | "http" |
| HTTP_X_IPLB_UNIQUE_ID | "34A790C6:5370_D5BA2110:0050_69CFD5C9_370182:29CD3D" |
| HTTP_X_OVHREQUEST_ID | "8d7711788b86b68d6ea56d4122fa23c6" |
| HTTP_X_PREDICTOR | "1" |
| HTTP_X_REMOTE_IP | "52.167.144.198" |
| HTTP_X_REMOTE_PORT | "21360" |
| HTTP_X_REMOTE_PROTO | "http" |
| PATH | "/usr/local/bin:/usr/bin:/bin" |
| PATH_INFO | "" |
| PATH_TRANSLATED | "redirect:/app.php" |
| PHP_SELF | "/geochasse" |
| PWD | "/homez.343/chasseur/www/web" |
| QUERY_STRING | "_path=_format%3Dhtml%26_locale%3Dfr%26_controller%3DSEOBundle%253AFront%253AsocialwallConfig" |
| REMOTE_ADDR | "127.0.0.1" |
| REMOTE_PORT | "47974" |
| REQUEST_METHOD | "GET" |
| REQUEST_TIME | 1775228361 |
| REQUEST_TIME_FLOAT | 1775228361.6577 |
| REQUEST_URI | "/app_dev.php/_fragment?_path=_format%3Dhtml%26_locale%3Dfr%26_controller%3DSEOBundle%253AFront%253AsocialwallConfig" |
| SCRIPT_FILENAME | "/home/chasseur/www/web/app_dev.php" |
| SCRIPT_NAME | "/app_dev.php" |
| SCRIPT_URI | "http://www.chasseurs74.fr/app_dev.php/geochasse" |
| SCRIPT_URL | "/app_dev.php/geochasse" |
| SERVER_ADDR | "10.105.40.4" |
| SERVER_ADMIN | "postmaster@www.chasseurs74.fr" |
| SERVER_NAME | "www.chasseurs74.fr" |
| SERVER_PORT | "80" |
| SERVER_PROTOCOL | "HTTP/1.1" |
| SERVER_SIGNATURE | "" |
| SERVER_SOFTWARE | "Apache" |
| UID | "chasseur" |
| UNIQUE_ID | "ac-VyYZCb9g-leYfInEjnAAABD8" |
| argc | 1 |
| argv | [
"app_dev.php"
] |
Response
Response Headers
| Header | Value |
|---|---|
| cache-control | "no-cache, private" |
| date | "Fri, 03 Apr 2026 14:59:22 GMT" |
| x-debug-token | "911ea1" |
Session
Session Metadata
| Key | Value |
|---|---|
| Created | "Fri, 03 Apr 26 16:59:22 +0200" |
| Last used | "Fri, 03 Apr 26 16:59:22 +0200" |
| Lifetime | "0" |
Session Attributes
| Attribute | Value |
|---|---|
| _locale | "fr" |
| site | 1 |
Flashes
Flashes
No flash messages were created.
Parent Request
Return to parent request (token = c2246f)
| Key | Value |
|---|---|
| _controller | "Felix\IndexBundle\Controller\IndexController::indexAction" |
| _firewall_context | "security.firewall.map.context.default" |
| _route | "index_domain" |
| _route_params | [ "pageCode" => "geochasse" ] |
| pageCode | "geochasse" |